fbpx

אודות

מעל 120 שנה של מצויינות – עכשיו בישראל, עם CALZE
כי מי שיש לו ראש – יש לו גרביים. CALZE.

חברת CALZE הוקמה על מנת להביא למתאמנים הישראליים את גרבי האיכות המתקדמות בעולם, המיוצרות על ידי FALKE ומאפשרות למיליוני זוגות רגליים ברחבי העולם להגיע להישגים הטובים ביותר שלהם.
CALZE הוקמה על ידי הנציגות הישראלית של חברת Power2Max – בהובלתו של גיל טרויגוט, מאמן טריאתלון מוסמך – המלווה מזה שנים את ציבור הרוכבים המקצועי בישראל. מתוך החיפוש המתמיד אחר שיפור חווית האימון, נחשפנו לגרבי הספורט המתקדמים של FALKE - ואנו גאים להציע אותם כעת לקהל הישראלי.
ברכיבה, בריצה ובמרבית ענפי הספורט, ישנו תפקיד מרכזי לרגליים – ובעיקר לכפות הרגליים. תמיכה מיטבית בכף הרגל מבטיחה מיצוי הפוטנציאל של המתאמן, מקטינה את הסיכוי לפגיעה או לחוסר נוחות ומשפרת את חווית המתאמן ואת התוצאה.
מבחר הגרביים שמביאה CALZE למתאמן הישראלי מאפשר לכל מתאמנת ומתאמן להתאים לעצמו את הגרביים האופטימליים: התאמה למבנה האנטומי של כף הרגל, מתן התמיכה הנדרשת לכף הרגל והתאמה לאופי הפעילות הספורטיבית, תמיכה בגיד אכילס ושיפור זרימת הדם – וכמובן גם בחירה של אורך הגרביים ובד מנדף במידה הנכונה.

ליין המוצרים של CALZE כולל גרבי גברים וגרבי נשים, בהתאמה לענפי ספורט ולסוגי פעילויות שונים, במבחר הגדלים והצבעים המקובלים – המתאימים לבני נוער ולמבוגרים. הנוחות, זרימת דם המשופרת, המבנה הארגונומי, העיצוב המקורי והפטנט הייחודי של Toe Box – כל אלה יוצרים חוויה יוצאת דופן.
CALZE מפעילה אתר מכירות, צוות לוגיסטי דינמי ומהיר, האחראי למשלוח המוצרים במהירות – כראוי למוצר ספורטיבי, וכן מערכת שירות לקוחות האחראית לקשר האישי עם הלקוחות ולטיפול בכל שאלה – מקצועית, תפעולית או כספית.

FALKE – המותג העולמי שמשלב בין ספורט, אופנה ומקוריות, מאז 1895
מאחורי מגוון המוצרים המתקדמים של CALZE עומד מותג מוביל שראשיתו במרכז גרמניה בסדנת הסריגה הקטנה שהקימה משפחת פאלקה. כיום, למעלה מ-120 שנה מאוחר יותר, FALKE הוא מותג בינלאומי נחשב, המציע גרביים ובגדי ספורט משובחים המותאמים למגוון של ענפי ספורט ופעילויות פנאי. FALKE של המאה ה-21 היא חברה בינלאומית המנוהלת מעיירה קטנה במרכז גרמניה, ולה חברות בנות בפורטוגל, בסלובקיה ובדרום אפריקה. בחברה עובדים כ-3,200 איש, ומחזור המכירות השנתי שלה הוא כרבע מיליארד אירו (מעל מיליארד ₪).
הגרביים ושאר פריטי הלבוש המיוצרים על ידי FALKE הם חלק ממסורת ארוכת שנים של אומני-סריגה ו'מייסטרים', מלאכת מחשבת של צורה, צבע ומרקם. חומרי הגלם שמשמשים את FALKE כוללים צמר טבעי, כותנת קארנק וכותנת פיומה, צמר קשמיר מונגולי ובדי משי סיניים. הפקת חומרי הגלם והייצור עצמו נעשים תוך שמירה על הסביבה ועמידה בתקנים המחמירים ביותר של איכות הסביבה. חומרי הגלם המשובחים, בשילוב של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתהליך הייצור, מעניקים ללקוחות FALKE ברחבי העולם גרביים באיכות שאין שנייה לה, ומגוון רחב של פריטי ביגוד אופנתיים שהמגע שלהם והחוויה של לבישתם – ממכרים.

בישראל – פאלקה זה CALZE
הנציגות בישראל של פאלקה הוקמה על ידי גיל ואסתר טרויגוט לאחר שנים רבות של עיסוק בתחום הספורט, תחת השם CALZE. כמי שעוסקים בספורט כל חייהם, הם יודעים שהדרך להישגים ולמצויינות אישית היא ביצירת התנאים הפיזיים המיטביים, ובראשם – ביגוד המאפשר לגוף לפרוץ קדימה. כך נוצרה היכרות רבת שנים עם מוצרי הביגוד של פאלקה. כאשר החליט גיל לייבא את מוצרי פאלקה לישראל, הבחירה היתה פשוטה: "הנקודה החשובה ביותר בדרך למצויינות ספורטיבית היא המגע בין הגוף לבין הקרקע – כלומר, הנעל והגרב". זוג גרביים טובים ואיכותיים הם, אם כן, הבסיס למיצוי היכולת של הגוף, ולכן הליין הראשון של מוצרי פאלקה שהחלטתי להביא לארץ – הוא ליין גרבי הספורט.
גרבי הספורט המוצעות לקהל הישראלי כוללות גרבי גברים וגרבי נשים, במבחר הגדלים המקובלים – המתאימים לבני נוער ולמבוגרים. הנוחות, זרימת דם המשופרת, המבנה הארגונומי והעיצוב המקורי – כל אלה יוצרים חוויה יוצאת דופן.
מאחורי אתר המכירות פועלת מערכת לוגיסטית משומנת וזריזה, הדואגת לכך שההזמנות יסופקו במהירות – כראוי למוצר ספורטיבי, ומערכת שירות לקוחות האחראית לקשר האישי עם הלקוחות ולטיפול בכל שאלה – מקצועית, תפעולית או כספית.

הגרביים של CALZE
הטכנולוגיה המתקדמת, החומרים המשובחים, ההיכרות עם המאפיינים הייחודיים של ענפי הספורט השונים והשאיפה התמידית למצויינות, הביאו את פאלקה לפתח את הגרביים הטובים ביותר בעולם. גרביים שיאפשרו לכם להגיע להישגים טובים יותר, תוך הגנה מירבית על הרגליים שלכם.

גרביים וציוד ספורט מקצועי| 054-4360855|