בלוג

מוצרי Rotor לאופניים

מוצרי Rotor לאופניים – האם זה מומלץ

אחרי שאנחנו רוכשים את האופניים שלנו, לאימוני אופניים מקצועיים, חשוב לא להפחית בחשיבות של השדרוג המתמיד לכל חלקי האופניים, בתדירות המומלצת של היצרן. הסיבה לכך היא כמובן נושא השחיקה שעלול לתקוף את האופניים שלנו, וכמובן מהסיבה שנרצה לשנות ולשפר את הביצועים שלנו באופן מתמיד. אז בואו נלמד מהם החלקים הכי חשובים לבדיקה ולמה דווקא חברת Rotor מומלצת.

מהם מיסבי רוטור לאופניים

בין מגוון מוצרי Rotor לאופניים נוכל למצוא את אחד החלקים החשובים ביותר והוא מיסבי רוטור. מסיבי רוטור לאופנים מטרתם לייצר תנועה מאולצת ובכך להניע את האופניים באופן חלק ביותר, שלא יקשה עלינו לעבוד ולנוע. אחת הדרכים הטובות ביותר לדעת שאנחנו זקוקים להחלפה של מיסבי רוטור, או של כל חברה אחרת, זה כשהם מתחילים לחרוק.

אבל, המטרה שלנו היא כמובן לא להגיע למצב של חריקה וזאת נעשה עם חזוקה שוטפת של המיסב שלכם, באמצעות ניקוי מתמיד, גירוז, וכמובן החלפה בהתאם להוראות של היצרנית Rotor.

מהם גלגלי שיניים רוטור לאופניים

עוד פריט חשוב ביותר בארסנל של מוצרי Rotor לאופניים הם גלגלי שיניים רוטור. גלגלים אלו מסייעים גם לתנועה של הכלי, לשינוי ההילוכים בו (בהתאם לסוג האופניים) וכמובן אחזקת השרשרת. גם במקרה זה עלינו לשמור ולנקות את הגלגלים היטב, על מנת למנוע שחיקה ובעיקר על מנת למנוע תאונות מצערות שקשורות בגלגל.

רכישת מוצרי Rotor לאופניים

מוצרי Rotor לאופניים שמקורם בספרד הם, כפי שהבנתם, בין המומלצים ביותר. לכן אם אתם מחפשים איכות ללא פשרה ותחפשו בהתאם מוצרי Rotor לאופניים, תוכלו למצוא את כל מוצריה ועוד בחנות של Calze. החנות מייבאת ומוכרת את כל המוצרים הכי הכרחיים לכל אוהב אופניים מקצועי וחובב. אם אתם לא בטוחים איזה מוצר הכי מתאים לאופניים שלכם, אז כל מה שצריך לעשות זה לשאול את הצוות שלנו.

השורה התחתונה

כדיי לשמור על "בריאות" האופניים שלנו וכמובן ובעיקר על הבטיחות שלנו בדרכים ובעת האימון, אנחנו חייבים להתמיד בהחלפה ובתחזוקה של החלקים המרכיבים אותן. משמע, עלינו להתקין מיסבים וגלגלי שיניים איכותיים. לאחר ההתקנה עלינו להתמיד על ניקיון וגירוז, ולצד זה החלפה בהתאם להוראות היצרנית רוטור, שהיא המומלצת ביותר.

1